Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tomáš Řepka Jasmina Alagič StarDance 2019 Počasí

Nejnovější kauzy

Nejžhavější máma Česka mění vzhled: Jak reagují lidé na zrzavou Evu Decastelo?

+ Dalších 32 fotografií
sexy zrzka
Eva Decastelo (39) vždycky umí něčím překvapit. Tentokrát se to překvapivě nebude točit kolem polonahých snímků, ale změně vizáže. Moderátorku mají všichni zafixovanou jako hnědovlásku. Eva se ale před několika dny rozhodla, že vyzkouší něco nového a obarvila se. Co říká okolí na její proměnu?

Moderátorka Eva Decastelo (40) byla nedávno prohlášena za nejžhavější mámu Česka. Stalo se to poté, co na sociálních sítích zveřejnila hodně odvážnou fotku, na které si zakrývá slunečními brýlemi pouze prsa.

Hodně lidí si všimlo, že na odhalených fotkách Eva hodně zhubla. Ještě nedávno byla mnohem macatější, ale to vůbec nevadilo. Tentokrát se ale rozhodla pro poměrně větší změnu.

Pohlednou moderátorku všichni moc dobře znají jako hnědovlásku. Eva se ale rozhodla, že se nečekaně přebarví na zrzavo. Lidé si novou barvu vlasů nemohou vynachválit. „Vypadáš senzačně, ta zrzavá ti hodně sluší. Prokoukla jsi,“ píše jedna z komentujících.

Moderátorce zrzavá barva opravdu sekne, tak uvidíme, co vymyslí příště.

Mohlo by vás zajímat

Další články