Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

NEJŽHAVĚJŠÍ ADVENTNÍ KALENDÁŘ NA SVĚTĚ: Emily Ratajkowski a Kendall Jenner v něm ukázaly, že jsou skutečně PROKLATĚ SEXY!

To je ale podívaná.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 68 fotografií
To je ale dvojka. Nádherné hnědovlásky Emily Ratajkowski a Kendall Jenner spojily síly a nafotily snad nejvíce sexy adventní kalendář, který se kdy stvořil. Dívky se samozřejmě ukazují spoře oděné a chlubí se svými poklady!

Emily Ratajkowski (25) jsme toho v poslední době napsali opravdu hodně. Každopádně téhle krásky jednoduše nikdy není dost. Majitelka nejkrásnějšího přírodního dekoltu na světě je totiž neokoukatelná!

Americká modelka se totiž opět odhalovala a nebyla sama. V rámci focení adventního kalendáře s ní spojila síly ještě Kendall Jenner (21), což je upřímně řečeno také pořádný kus. Výsledkem je materiál, při jehož sledování je třeba pevně se držet, jinak hrozí možnost omdlení!

Kalendář přinesl magazín Love a je se opravdu na co dívat. Rozhodně lepší varianta, než advenťák plný čokolády, po kterém se akorát ztloustne a následně už nic jiného než prázdná okénka nepřinese…

Související články

Další články