Minule jsme tady o Marku Vítovi (42) napsali, že se mu narodila dcera, protože to měli na všech konkurenčních serverech, a dokonce se tam hádali, kdo to věděl jako první, takže kdyby to zjistil náš vydavatel, dostali bychom strašnou pokutu, že to taky nevíme tedy první, ale tak stačilo, že to aspoň víme jako poslední, a navíc jsme fotku na rozdíl od konkurence taky neměli.

Tím jsme si mysleli, že je téma dítě Marka Víta uzavřené a nebudeme se k němu vracet, ale to jsme netušili, že přijde největší vtip ever a Vít se vytasí s tím, že se mu povedlo zplodit zázrak, protože pro AhaOnline.cz se Vít rozhovořil o tom, že jeho dcera musí k lékaři, jelikož ta mluví plynně anglicky.

Rádi bychom v tomto bodě podotkli, že jeho dceři jsou tři měsíce. Celou záhadu jsme se pokusili vyřešit tím, že jsme zavolali pediatrovi, ať nám to tedy vysvětlí. Pediatr nám řekl, že děti začínají mluvit až kolem druhého roku, ale tím „mluvit“ se myslí opakování jednoduchých slov jako máma a táta a stejně ještě neumí vyřknout všechny hlásky.

Takže nám pediatr řekl to, co ví každý rodič a vůbec jakýkoliv člověk, který kdy přišel do styku s malým dítětem.

„Přijel jsem bez dcerky, protože jsou jí teprve tři měsíce a zatím mluví jenom anglicky. Byli jsme s tím i u doktora a ten řekl, že to není žádná vada, prý se do tří měsíců naučí i česky,“ citovali v deníku slova Marka Víta.

Závist. Závist jako blázen.