Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek Útok na mešitu Věra Bílá

Nejnovější kauzy

Nejvysmívanější postava seriálu Ulice Miládka se opět vrátí na obrazovku. Co o tom víme?

Lumír Miládku odkopl, ta se ale vrátí jako bumerang.
+ Další 4 fotografie

Prostorově geometricky rozšířená Miládka z Ulice, pozoruhodná to žena, ztvárněná Marikou Procházkovou (41), která by nejprve kvůli Lumírovi klidně běžela maraton s bosýma nohama a po střepech, aby mu vzápětí osolila život, protože si ji její pan Božský nakonec nevzal, v seriálu skončila. Nám se ale podařilo zjistit, že o Miládku diváci nekonečného seriálu jen tak nepřijdou.

„Miládka se po prázdninách v seriálu zase objeví,“ donesl nám do redakce tajemný pán z průchodu tuto zprávu, se kterým jsme ji vyměnili za naše kódy na kanál Voyo. Podle něj jsou na Nově už předtočené díly, ve kterých na podzim epizodně Miládka nechybí.

Nejsilnějším okamžikem deváté sezony denního seriálu Ulice byla bezesporu tragická smrt Kláry Peškové, aby se po dlouhém vyšetřování zjistilo, že ji ze schodů shodila Ivana Drápalová. To oficiálně, ale v reálu to byla sezona Miládky, hotovo dvacet. A proto je super, že jí bude patřit i kousek té příští.

Mohlo by vás zajímat

Další články