Nejlepší lék na to, jak se bránit hrůzám venkovního světa, je zachovat si nadhled, humor (nejlépe černý) a smysl pro velkolepou stíračku. A tak zatímco v Sýrii hovádka z Islámského státu zabíjejí rukojmí, západní svět si z nich dělá legraci, protože co nám taky zbude.

A upřímně nikdy nikoho nevytočíte víc, než když si z něj budete dělat nehoráznou prdel.

Na webu se teď objevilo video, které ukazuje, jak ve skutečnosti probíhá natáčení poprav rukojmích, a hlavní postavou je v něm prasátko zvané Jihadi John, britský občan, který podřezává novináře.

V téhle parodii z něj udělali neschopného lobotoma, který neumí jedinou větu vyslovit správně, hlavně slovo „circumstance“, tedy okolnost nebo situace, ale to je vůbec to nejmenší. Jeho rukojmí mu utíká, Jihadi John se málem pořeže vlastním nožem, zapomíná naučený jednoduchý text, požaduje zabití Justina Biebera, řekneme vám, že taková Ivana Gottová je na tom líp.

Navíc se na konci dočkáte nečekaného zvratu. Sympatické je, že video natočili Arabové, to prostě proto, že s těmito činy nemůže souhlasit nikdo normální. A nekřižujte se, že to je svatokrádež a neúcta k mrtvým. Ne, je to jen způsob, jak jim doopravdy plivnout do obličeje. Stylově.

A mimochodem, že jsou radikálové z ISIS opravdu blbečci hodni výsměchu, o tom dosvědčuje nejedno video, kterých najdete na YouTube plno.