Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Nejvtipnější fotostory dnešního dne: Dvě školačky si fotí selfie v posteli, teprve až ze snímků zjistí, že tam nejsou samy!

Víme, jaké to je utrpení mít pavouka v posteli, ale stejně je to vtipné.
Zdroj: koláž archiv
+ Další 2 fotografie

Když máte pavouka v bytě a leze vám po zdi, je to vážně hrůza, daleko horší ale je, když vám pavouk vleze do postele, a úplně nejhůř – posadí se vám k hlavě na polštář.

Čímž se dostáváme k zásadní otázce, jestli pavouk stojí, nebo sedí.

Nicméně mít pavouka v posteli a za hlavou, to je nejhorší možná věc, to už je prostě drzost, že nerespektuje váš osobní prostor a klidně by vám vlezl na obličej nebo do vlasů a tam se zamotal, což by znamenalo, že byste s panickým jekem chytla strojek a vyholila se na Sinéad O'Connor a ještě byste si zhnusením musela tu hlavu urazit.

To takhle dvě britské školačky, Kirsty Middleton (16) a Jair Townsend (17), spolu trávily noc u tmavovlasé Jair doma a před usnutím se bavily tím, že si pořizovaly sérii selfies. Když se ale podívaly na display, zjistily, že v posteli nejsou samy a osminohá zrůda jim sedí za hlavou.

Vznikla tak neuvěřitelná série fotek panikařící Kirsty a překvapené Jair, která celou scénku nafotila. Pavouk byl samozřejmě umělý, Jair ho nastražila, aby si vystřelila ze své kamarádky a tahle povedená fotosérie mohla vzniknout. A bavit celý internet.

Související články

Další články