Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Nejvnadnější herečky Hollywoodu v Cannes svádějí souboj poprsí! Jsou lepší přírodní, nebo silikony?

Tak která je má lepší?
Zdroj: profimedia
+ Dalších 28 fotografií
Obě patří mezi největší prsatice Hollywoodu a obě mají pořádné dudy! Ano, řeč je o Salmě Hayek a Pamele Anderson. Jenomže jedna je má přírodní a druhá umělá a svět se tak opět pře o to, která že jsou vlastně lepší?

Pamela byla letos v Cannes za dámu, s vypnutým obličejem i hrudníkem jí to moc slušelo. Své krásy vystavila na odiv i v bílých šatech s pořádně hlubokým výstřihem. Že jsou její silikony super, se ví už od časů Pobřežní hlídky, kdy s nimi vesele mávala při běhu po pláži. Vzhledem k tomu, že jsou dofouknuté, tak drží i ve vyšším věku.

Naproti tomu exotická kráska Salma má své vnady přírodní, přestože se velikostí i vyšponovaností silikonům dost podobají. Dokonce jsou jim slušnou konkurencí! Na Salmě si oproti Pamele totiž fanoušci cení její přirozené krásy. Pokud tedy není přirozená, tak to určitě není patrné tak jako na vypnuté Pamele.

Tak vám tedy nevíme, nemůžeme se rozhodnout, které vnady jsou lepší a kterých si ceníme více. Legendární silikony, nebo přírodní dudy, co myslíte?

Související články

Další články