Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Největší zlatokopku Česka nezastavil ani porod! Radí chtivým dívkám, jak ulovit bohatého sportovce

Nicole moc dobře ví, že její tělo jí zajistilo (zatím)
bezstarostný život.
Zdroj: Facebook.com
+ Další 2 fotografie
Miluje luxus, peníze a bohaté sportovce. Sama už naivního hokejistu sbalila, a dokonce mu před týdnem porodila vytouženou dceru. Tak proč se nepodělit se svými triky i s ostatními holkami, které na svou zlatou žílu teprve netrpělivě čekají. Jaká esa že to teda Nicole Novotná v tom rukávu má?

Dcera fotbalového internacionála Jiřího Novotného si šla vždy tvrdě za svým cílem. I když vypadá jako andílek, co neumí do deseti počítat, tak to má určitě vše dobře spočítané. Nejdříve to zkoušela na fotbalistu Michala Kadlece, pak na hokejistu Petra Průchu. Kdybychom chtěli vyjmenovat celý seznam jejích milenců, tak jsme tu do zítra. Ale jedno mají kluci stejné – nadité konto.

I když jí to ani u jednoho nevyšlo, protože sexy Nicole měli po chvíli odhalit, že miluje víc jejich peníze než je samotné, nakonec jednoho naivu ulovila – hokejku Vladimíra Sobotku. Toho si také zaháčkovala mimčem, takže jí teď jen tak utéct nemůže. A i kdyby ho to náhodou napadlo, tak bude solit solidní alimenty.

Tahle mrška nechce, aby jiné holky zplakaly nad výdělkem, a tak má svým kámoškám posílat dobře propracované rady, jak takového ne moc inteligentního sportovce s napěchovanou peněženkou ulovit.

„Hodně se kamarádila třeba i s Veronikou Kopřivovou nebo Klárkou Necidovou. Tyhle holky se mezi sebou radily, jak konečně získat pořádný úlovek. Jak všichni víme, tak všechny tři už jsou opravdu za vodou, takže jejich triky opravdu fungují. Nicole se nechala slyšet, že jde hlavně o to, abyste mu byla vždy po ruce, naprosto upravená, ochotná udělat vše, postarat se nejen o domácnost, ale hlavně o sexuální stránku a vlastně takzvaně mu vysouložit mozek z hlavy. A pak samozřejmě co nejdřív otěhotnět, to je záruka života bez práce,“ prozradila nám jedna z blízkých holek téhle povedené partičky.

Zlatokopky, zbystřete, vezměte si rady k srdci a třeba se vám taky povede takový majstrštyk jako právě Nicole, která do konce života už nehne ani prstem.

Související články

Další články