O tom, jak se loví prachatí hezouni ze zeleného trávníku či ledu, by mohla Nicole Novotná psát romány. Nejdřív to zkoušela na fotbalistu Michala Kadlece, pak na hokejistu Petra Průchu a tím její seznam zdaleka nekončí. Ani u jednoho neuspěla, ale nakonec jejím svodům podlehl hokejka Vladimír Sobotka, který má opravdu dobře našlápnutou kariéru.

A téhle slečince se povedl majstrštyk. I když spolu nebyli moc dlouho, tak „nááááhodou“ otěhotněla a před týdnem přivedla císařským řezem na svět roztomilou dcerku (jméno zatím rodiče tají). Konečně se nemusí strachovat, že jí ze dne na den sportovec pošle do háje. S dítětem už se to dělá hůř a dost se tím přiblížila i vysněné svatbě a platinové kreditce.

Ať jsou úmysly Nicole jakékoliv, i když každému je jasné, že to není náhoda, že vždy měla prachatého chlapa, tak dcerka se jí moc povedla. Pyšný tatínek se hned musel pochlubit na Instagramu a nemůže se holčičky nabažit. Jen doufáme, že nebude po mamince a baru Kozička a různě divným podnikům pro zlatokopky se bude vyhýbat obloukem.