Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Svatba Bohuše Matuše

Nejnovější kauzy

Největší žijící umělec světa Leo Beránek má další krásný song, dno hudby se právě propadlo

Zdroj: YouTube

Co může být horšího než mít ebolu, místo končetin tři protézy, mozek po lobotomii, bydlet na ulici a dostávat darem od lidí svetr z Lidlu za třicet korun?

Poslouchat vysoké a sofistikované skvosty Lea Beránka, osoby, která trapčila v televizi během festivalu retardů zvaného Hotel Paradise, pak přišla pochcat někam na raut stůl, ukázala nám svoje varlata a ještě ke všemu, aby ho náhodou nebylo málo, dělá do hudby, což znamená, že nám říkankuje --o hovnech-- o svých einsteinovských myšlenkách hodných tesání do kamene, zalití do titanové schrány a vypuštění do vesmíru, protože až to najdou vyspělí mimozemšťané a pustí si to, vzdají svoje úmysly na nás zaútočit a sebrat nám planetu, neboť si řeknou, že už tak jsme tady s ním v p*či dost.

Tenhle největší žijící umělec ever, majitel okouzlujícího hlasu, král pětistopého jambu a ve skutečnosti reálný autor Shakespearových Sonetů vylezl nedávno z basy, protože je to strašný gangsta fellaz dawg bro homie nigga a porval se kdesi před klubem, navíc s policistou, což je hrozně krutopřísně cool věc hodná následování, proto ho všichni jeho fans strašně obdivují, jelikož má za sebou vězení a HLP, tedy hluboký lidský příběh, ale ve skutečnosti má za sebou akorát tak majetného otce a bandu dalších fellaz, bez nichž neudělá ani krok, protože co kdyby byl někde sám a stoupnul si omylem do cesty někomu, kdo ho nemá rád?

Tenhle ChtělBychBýtEminemAleNaToNemámTalentAniKoule vypustil nyní do světa další krásu vesmírnou, klip nazvaný Štětka, Šlapka, Víla, nehodící se škrtněte, kde předvedl vrchol svého říkánkování, protože jako rappera ho může označovat jen ten, kdo má akutní rakovinu uší a neslyší ani ticho.

Rým jednou za dva kilometry, mečí tam jak koza, kterou napíchl zezadu nějaký Pákistánec (a tím nemyslíme na nůž), a sdělení světu je tak zásadní, že pokud jste doposud byli forever alone tragédi a ve škole vám spolužáci splachovali hlavu do záchodu, dělají se vám beďary a ještě bydlíte s matkou a váš soused dal na YouTube video, kde se snažíte úplně namol osouložit nafukovací pannu, vaše problémy se okamžitě vyřeší, jelikož přijdete na to, že jsou na světě lidi, co jsou na tom ještě hůř než vy.

Beránek dostal za svoje "umění" před nástupem do basy anticenu Zlatý David a my se teď silně obáváme, že za tohle nedostane vůbec nic. Zlatý David se totiž uděluje za nejhorší hudební počin uplynulého roku. Co se ale uděluje za věc dosahující sedmého kruhu pekla, to netušíme.

Související články

Další články