Kdyby se rozdávaly ceny za největšího ufňukánka StarDance, tak by na plné čáře rozhodně zvítězila právě Šípková, která si brousila zuby na vítězství. Jenže diváci to viděli jinak a jen po třetím večeru ji poslali domů. A to nemůže sportovkyně vydýchat.

Od začátku soutěže byla favoritkou, přeci jen ze všech měla k tancování nejblíž, pohyby jí šly samy. Jenže to možná byl právě ten kámen úrazu. Lidi takové tanečníky moc nemusí, radši mají kopyta typu Lukáše Pavláska. Takže asi přestala prostě bavit, tak musela z kola ven.

Kdo by si řekl, že bude mít v sobě sportovní chování a prohru vezme s hlavou vztyčenou nahoru, tak se mýlí. Nejenže byla opravdu udivená, že zrovna ona s Markem Dědíkem vypadli, ale dokonce byla tak uražená, že nedorazila na večírek, který se koná po každém vysílání.

Její soupeři se na Olgu těšili, ale nedočkali se jí. Pravděpodobně se jim tím chtěla pomstít a prostě ukázat, co si o své prohře myslí. Zasadila tím svým fandům nůž do zad, přeci jen většina tanečních kolegů zrovna mistryni světa v aerobiku fandila, ale ona jim ukázala záda. Jenže ve finále tím nejvíc ztrapnila sama sebe. Příště by měla radši Olga zkousnout hořkou pilulku a nedát na sobě nic znát, přeci jen je to pouhopouhá soutěž.