Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

NEJVĚTŠÍ UFŇUKÁNEK VE STARDANCE: Vyřazená Šípková nevydýchala porážku a soupeřům vrazila nůž do zad!

Olga neunesla to, že ji diváci vyrazili.
Zdroj: profimedia.cz
Byla jednou z favoritek taneční show, ale nakonec vypadla jako třetí. Z toho se bývalá reprezentantka ve sportovním aerobiku Olga Šípková (47) nemůže vzpamatovat a kope kolem sebe. Propadá sebelítosti a odnesli to její soupeři, kteří jí fandili!

Kdyby se rozdávaly ceny za největšího ufňukánka StarDance, tak by na plné čáře rozhodně zvítězila právě Šípková, která si brousila zuby na vítězství. Jenže diváci to viděli jinak a jen po třetím večeru ji poslali domů. A to nemůže sportovkyně vydýchat.

Od začátku soutěže byla favoritkou, přeci jen ze všech měla k tancování nejblíž, pohyby jí šly samy. Jenže to možná byl právě ten kámen úrazu. Lidi takové tanečníky moc nemusí, radši mají kopyta typu Lukáše Pavláska. Takže asi přestala prostě bavit, tak musela z kola ven.

Kdo by si řekl, že bude mít v sobě sportovní chování a prohru vezme s hlavou vztyčenou nahoru, tak se mýlí. Nejenže byla opravdu udivená, že zrovna ona s Markem Dědíkem vypadli, ale dokonce byla tak uražená, že nedorazila na večírek, který se koná po každém vysílání.

Její soupeři se na Olgu těšili, ale nedočkali se jí. Pravděpodobně se jim tím chtěla pomstít a prostě ukázat, co si o své prohře myslí. Zasadila tím svým fandům nůž do zad, přeci jen většina tanečních kolegů zrovna mistryni světa v aerobiku fandila, ale ona jim ukázala záda. Jenže ve finále tím nejvíc ztrapnila sama sebe. Příště by měla radši Olga zkousnout hořkou pilulku a nedát na sobě nic znát, přeci jen je to pouhopouhá soutěž.

Související články

Další články