Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Největší trapka v dějinách talkshow: Geislerová si v televizi u Krause dělala zadarmo reklamu, sledujte, co jí padalo z pusy

To, že Aňa Geislerová (37) už dlouho nerada mluví o čemkoliv jiném než jen o svém charitativním projektu, je známo. Její snaha získat peníze pro potřebné se cení, ale to, co předvedla herečka v Show Jana Krause, už přesahovalo všechny meze.

Zdroje z TV Prima, která pořad vysílá, tvrdí, že Geislerová souhlasila s účastí pouze pod podmínkou, že bude moci promluvit o Vánočním bazaru, který spolupořádá. Jenže to tvůrci pořadu zřejmě nevěděli, že herečka se základním vzděláním nebude mluvit o ničem jiném a ještě bude natolik trapná, že bude údajně kvůli tomu, aby jí tuto pasáž nevystřihli, dokola omílat datum následného koncertu a to, že lístky na něj jsou už v prodeji. Tvůrci pořadu jí ještě nakonec museli na pasáž, kde vystupuje a která se nahrává na YouTube, vložit odkaz na webové stránky jejího bazaru. Rozumíme, že jde o dobročinnou záležitost, ale i nadace a další podobné organizace si musí na reklamu těžce získávat peníze od sponzorů a vůči nim reklama v takovém rozsahu opravdu není fér.

Geislerová má zřejmě obsesi z toho, aby po ní někdo nechtěl informace o jejím mileneckém vztahu s miliardářem Martinem Shenarem, který herečce udělal dítě a pak ji slušně řečeno odsunul ze svého života. Aňa pak s prosíkem přišla za svým manželem Zdeňkem Janáčkem, který ji vzal na milost.

Mohlo by vás zajímat

Další články