Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

NEJVĚTŠÍ TRAPAS Z VARŮ: Miss Švantnerová zkopírovala šaty světově známého návrháře. Kdo ji tak podvedl?

Tohle se nemělo stát.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další fotografie
Byla jednou z královen červeného koberce v Karlových Varech, ale povedl se jí takový trapas, který už ze svých beder neodpáře. I když vlastně za to sama modelka Nikol Švantnerová (23) nemohla, tak se jí smály celé Vary.

Filmový festival v Karlových Varech skončil, ale o některých aférkách se bude mluvit ještě dlouho. Jako moderátor Michal Hrdlička, co podváděl svou přítelkyni a močil na veřejnosti, se postarala o slušný skandál i bývalá Česká Miss Nikol Švantnerová, která si oblékla šaty, který byly jen kopií originálu, který před ní oblékla topmodelka Karlie Kloss.

Nikol o tom neměla ani tušení. Ona jen poslechla svého stylistu a dvorního návrháře Sama Dolceho, kterou róbu má na festivalu předvést. Nezjišťovala si, jestli náhodou nejsou jen pouhým „fejkem“. A bohužel byly.

Ukázalo se, že róba, kterou jí připravil stylista, není originálem, ale kopií. Sam Dolce totálně okopíroval šaty módního návrháře a stylisty Lady Gaga Brandona Maxwella, jež na akci v New Yorku vynesla topmodelka Karlie Kloss.

Sama Nikol byla nejdříve v sedmém nebi ze samých pochval, jenže pak přišla studená sprcha. Na sociální síti na to upozornil Lukáš Lindner. „Všichni se inspirujeme u těch, co jsou špička v oboru, kdo tvrdí že ne, lže. Ale tohle je už i na mě moc,“ napsal pod fotografii Lindner.

Podívejte se v naší fotogalerii na nádhernou róbu a sami si porovnejte, jestli víc slušely Nikol, nebo světové krásce Karlie.

Související články

Další články