Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Největší trapas Evy Perkausové není aférka s Charouzem... Největším trapasem je tahle fotka s Krausem!

Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 9 fotografií
Eva Perkausová a Tomáš Kraus milují, když se o nich píše. A tak předstírají, že jsou pár. Předstírají to moc dobře. Kdyby kolegové z Primy nepráskli, že si jen honí ego a promo, tak bychom jim to snad i věřili.

Eva Perkausová zatím proslula podivným vztahem s podnikatelem Charouzem Nejdříve díky němu nasbírala kontakty a pak dělala, že ho nezná. Není divu, že Charouz z toho moc radost neměl. Cítil se najednou jak zakutálený špunt od vypitého vína. Byl to prostě trapas.

Nyní Eva předstírá, že má něco se svým kolegou z televize. Eva Perkausová a Tomáš Kraus nejsou milenci, jen se tak snaží působit. Dělají to často a poměrně dobře. Naposledy se strojeně do sebe zakousli na muzikálu Ples upírů.

Zřejmě bychom jim to taky zbaštili, kdyby Evu nepráskla její blízká kámoška, že je to ptákovina. Tomáš Kraus je zadaný a doma na něj čeká dívka, která musí tohle promo s kolegyní z práce přežít a snášet.

Když se objevila první série fotek, jak se Evička a Tomáš líbají, tak jsme napsali, že jsou zřejmě spolu - článek najdete ZDE Přišlo nám dost debilní, aby si někdo hrál na lásku...

Okamžitě nám ale začali psát lidé z Primy, že je to blbost, že jsme jim to jen sežrali, že spolu tihle dva rozhodně nejsou. Jen si myslí, že když se budou cicmat na sociálních sítích, tak jejich cena poletí nahoru.

V první řadě jde o sledovanost. A když je sledovanost nízká, tak lidé dělají různé triky. Třeba ukážou prsa. Nebo si hlavu pomažou arašídovým máslem. Nebo se líbají s Krausem...

Související články

Další články