Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

NEJVĚTŠÍ SPORTOVNÍ FITNESS FESTIVAL VE STŘEDNÍ EVROPĚ UŽ TENTO VÍKEND V PRAZE!

Zdroj: REEBOK FITNESS SENSATION
+ Další 2 fotografie
Agentura JAD Productions přináší do Prahy unikátní fitness event - REEBOK FITNESS SENSATION. V pražském SaSaZu se už tento pátek a sobotu vystřídají české a světové lektorské špičky v oblasti jógy, fitnessu, CrossFitu, MMA a tance a dalších oblíbených pohybových aktivit. Za doprovodu DJ’s a živé hudby si návštěvníci festivalu užijí tři oddělené programy Fitness Party Hard, Yoga Sensation a Yoga Party Night. První ročník REEBOK FITNESS SENSATION je největším fitness festivalem ve střední Evropě.

Organizátoři slibují neopakovatelnou atmosféru díky těm nejlepším světovým a tuzemským lektorům, kteří představí aktuální trendy ve světovém fitness. V holešovického klubu SaSaZu si tak v pátek a sobotu můžete v rámci Reebok Fitness Sensation zacvičit například se špičkovým tuzemským zápasníkem MMA a fitness trenérem Andrém Reindersem, instruktorkou Les Mills BODYCOMBAT Riou Hrušovskou, švédskou instruktorkou Kristinou Andersson, lektorem jógy Václavem Krejčíkem, Zuzanou Klingrovou a mnoha dalšími.

V pátek 24. 6. 2016 odstartuje program Fitness Party Hard, kdy si návštěvníci vyzkouší širokou paletu cvičení Les Mills, které je aktuálně největším světovým fitness hitem Největším testem fyzičky budou tréninky zápasníků MMA nejprestižnější světové soutěže UFC. Páteční program se pak večer uzavře speciálním překvapením.

Sobota 25. 6. 2016 - Reebok Yoga Sensation je připravená především pro milovníky jógy, kdy návštěvníky bude vedle nejlepších lektorů při cvičení doprovázet živá hudba. Sobotní jogínská část programu navazuje na velice úspěšnou Reebok Yoga Sensation, kterou v loňském roce navštívilo v 02 Areně přes 2400 lidí. Od 9:00 do 17:00 povedou lekce přední instruktoři jógy - Kristin Andersson, Patricia Thielemann nebo Zuzana Klingrová. Jako dárek dostane každý jógamatku zdarma.

Po celodenní józe se dveře SaSaZu na chvilku zavřou a otevřou se ve 20:00, kdy startuje další, pro Česko netradiční formát, Yoga Party Night. Ta zkombinuje DJ’s, taneční party, živou hudbu, tanec, cvičení i meditaci. Taková afterparty tady opravdu ještě nikdy nebyla!

Po celou sobotu bude také otevřena venkovní Reebok Free Gym, kde si mohou zacvičit začátečníci i pokročilí fitness nadšenci Jsou plánované speciální tréninky, které povede např. Zdeněk Weig - průkopník CrossFitu v České republice, nebo slavný americký trenér Joey Scafidi. Nebudou ale chybět ani taneční, fitness nebo funkční tréninky.

Moderátor celé akce je Tomáš Touha, který spolu s Hankou Mašlíkovou provedou návštěvníky celou touto velkou fitness senzací

Polský trenér Szymon Weselowski vzkazuje na svém zvacím videu: Buď tam, buď statečný a pojď s námi porušit pár pravidel! Na oficiální facebookové stránce Reebok Fitness Sensation můžete vidět nejen tyto videopozvánky od slavných lektorů, ale také všechny důležité informace a aktuality včetně kompletního programu celé akce

JAD Productions je absolutní tuzemskou špičkou v oblasti eventové produkce. Ve čtvrtek 9. 6. 2016 získali 5 ocenění na národní soutěži Czech Event Awards a stali se tak absolutním vítězem napříč všemi kategoriemi. Mezi nejúspěšnější nedávné eventy JAD Productions patří například konference Engage nebo projekt Teniskology.

Související články

Další články