Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Monika Absolonová

Nejnovější kauzy

Největší SKANDÁL v dějinách slovenské reality show: UDĚLAL jí to RUKOU!

Zdroj: TV Markíza
Ve slovenské reality show Farma se zase předvedli. Soutěží hýbe pořádný skandál. Jeden z farmářů to totiž měl udělat rukou farmářce. Na tom by nebylo nic zvláštního, kdyby dívka nebyla vdaná a neměla tři děti a manžela. Ojoj.

Co se týče reality show, tak Slovensko je hodně před námi. My Češi neumíme udělat pořádnou reality show a měli bychom si vzít příklad ze Slováků, kteří mají v tomto ohledu pokaždé nějakou šílenou pecku.

Jeden z větších skandálů se odehrál ve slovenské reality show Farma Pokud si nemůžete vybavit, o čem tahle soutěž je, protože u nás se vysílala zhruba před deseti lety, tak je to o tom, že seženete partu nejlépe nějakých lobotomů, přidáte k nim vesnickou krasavici a nabušeného frajírka s náušnici v uchu a naženete je do stavení, kde musí přežít, protože soutěž se odehrává v době, kdy neexistovaly vymoženosti moderní techniky. No strašná sranda to je.

Takže na Slovensku takhle zase nahnali do klícky nějakou partu idiotů a stalo se něco, co na oko nikdo nepředpokládal, ale my jsme to už dávno věděli, protože Slováci se s tím nemažou. Roztomilá blondýna, kterou doma čeká manžel a děti, se rozhodla, že namasíruje své kolegy.

Samozřejmě, aby to nevypadalo nápadně, masáž poskytovala téměř všem. Ale u jednoho pána si na tom nechala obzvlášť záležet. Statný a vousatý farmář oslnil blonďatou naivku a u masáže nezůstalo.

Bohužel, farma je malá a nic se tam neutají. Hlavně když kolem vás krouží matrona o váze tanku a poslouchá každé vaše slovo. Protože přesně tahle soutěžící zamilovanou dvojici práskla. Doslova řekla, že slyšela, když vzrušená blondýnečka řekla svému farmářovi: "Dodělej mi to prsty, miláčku." A skandál byl na světě.

Nyní se všichni dohadují, zda to pravda je, či není. Ti dva to asi jen tak nepřiznají, navíc ani nemůžou, protože blondýna má doma muže a tři děti. A sakra.

Související články

Další články