Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Největší prudy Hollywoodu: Do objektivů se přetvařují, lidé je přitom nesnášejí!

Gwyneth Paltrow jako nejprotivnější celebrita.
Zdroj: Profimedia.cz

Magazín Star opět sestavil žebříček nejvíce nenáviděných celebrit. Zajímavé je, že v anketě přední příčky obsadily hlavně ženy. Líbivé úsměvy do objektivů fotografů jsou zřejmě málo oproti zkušenostem novinářů, kteří mají možnost se poznat s celebritami během rozhovorů, nebo třeba fanoušků, kteří jen zdvořile požádají o společnou fotografii.

Jako nejvíc nenáviděnou celebritou byla zvolena Gwyneth Paltrow (40). Že by jí na sympatiích ubral extrémně zdravý životní styl plný obilných klíčků a chybějících bílkovin z masa? Těžko říct, ale tahle ženská hvězda snímku Iron Man 3 se bude muset zřejmě pěkně chytnout za nos a příště alespoň dobře zahrát to, že umí být i milá.

Gwyneth totiž dokonce porazila i Anne Hathaway (30), na kterou se na začátku roku provalilo, jak je těžké s ní ve skutečnosti vyjít. Ta letos skončila až devátá.

Nesympatiím od čtenářů čelí i hvězda upíří ságy Kristen Stewart (23). Lidé ji začali nenávidět, když si během loňského roku začala za zády Roberta Pattinsona (26) jiný románek, a dostali ji tak na druhou příčku.

Třetí místo obsadila Jennifer Lopez (43) a na pátém místě skončil hudebník John Mayer (35). Zřejmě si svou pověst poškodil rozchody se zpěvačkou Katy Perry (28).

Související články

Další články