Možná se v hokejových vodách objevuje velká konkurence pro známou českou zlatokopku Nicole Novotnou (25). Ta to snad zkoušela na každého chlapa, který alespoň jednou měl na sobě hokejovou výstroj. Hlavu s tím, ke komu se přitulí večer v posteli, si nedělá ani jiná česká kráska.

Adéla Zahrajová (20) je bývalou přítelkyní českého talentu Davida Pastrňáka (20). S ním jí to ale nevyšlo, nicméně nezahálela. Nyní se po jejím boku objevuje další borec z NHL. Jde o Liama O`Briana (22), známého bitkaře, který se vyžívá v násilí na hokejovém ledě.

Holt grázlové jsou přesně tím typem mužů, na které mladé dívky letí. „Jsem šťastná, protože mám něco, co mě nutí tak těžko říct na shledanou,“ komentovala Adéla jednu z fotek, kde je po boku urostlého hokejisty.

Je vidět, že jim je spolu dobře. Zahrajová dává na Instagram jednu zamilovanou fotku za druhou. Nechybí pusinky, muchlovačky a podobné věci, co dělají zamilované páry. Tak uvidíme, jak dlouho jim to vydrží. V případě Adély se ale obáváme, že o nic dlouhodobého nepůjde. Přeci jen je jí teprve 20 let a zlatokopeckou kariéru má před sebou…