Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Nejúžasnější módní přehlídka ever! Génius Kanye West ukázal svou kolekci, právě jsme asi umřeli

Kanye West, vizionář a génius, udělal přehlídku. Jááááchachaáááá!
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 6 fotografií
Nedávno o sobě prohlásil, že je geniální, že je druhý Ježíš a on udává trendy. Tak udělal módní přehlídku se svými modely. Kanye West prolomil svět módy! S hadry, co evidentně nakoupil deset minut předtím v Háemku.

Kdybyste to náhodou nevěděli, tak manžel Kim Kardashian je nejgeniálnější bytost na planetě Zemi a měli byste ho uctívat, protože je taky Ježíš a vizionář a bez něj by na nás zaútočili mimozemšťani a vzali to tady napalmem, tak ještě že tady je a svou osobností nás zachraňuje od katastrofy a úpadku.

To ale nepíšeme jako hejt, tohle on sám o sobě tvrdí v různých obměnách v talkshow a v rádiích, takže si laskavě nechte v komentářích kecy o závisti, my píšeme jen pravdu a jeho vlastní slova.

Že si přejeme, aby to tu radši vzali mimozemšťani masakrózním útokem, než poslouchat jeho, to už je jiná věc.

Takže tenhle génius s IQ vyšším než Einstein (true story: klik!), uspořádal módní přehlídku s vlastními návrhy, a když jsme to ve fotobance viděli, tak jsme tam museli volat, jestli se nespletli a nedali tam omylem jiný fotoset.

Nedali.

Káně West (37), největší vizionář ever, že i Steve Jobs se právě závistí rozpadl v hrobě na prach, poslal na molo lidi ve věcech, co se normálně prodávají v Háemku nebo v Céáčku, dokonce i ve Švadlence, co ještě existovala za komunistů.

Hrozně umělecky ve spolupráci s jednou sportovní firmou dal holkám kalhoty, podprsenku a stahovací punčocháče a prádlo, klukům zase kalhoty a bundu. Dokonce vymyslel super model, kdy jedna z dívek má oversize tričko a k tomu legíny! Ty vole!!! To jsme ještě nikdy neviděli!

Úplně čumíme s otevřenou pusou, protože je to tak děsivě převizionářské, že na to naše inteligence vůbec nestačí. Není divu, že tady sedíme jak trubky a píšeme a žijeme smutné životy, zatímco Káně si dělá přehlídky z konfekce, která se nosí už asi deset let!

Související články

Další články