Kdybyste to náhodou nevěděli, tak manžel Kim Kardashian je nejgeniálnější bytost na planetě Zemi a měli byste ho uctívat, protože je taky Ježíš a vizionář a bez něj by na nás zaútočili mimozemšťani a vzali to tady napalmem, tak ještě že tady je a svou osobností nás zachraňuje od katastrofy a úpadku.

To ale nepíšeme jako hejt, tohle on sám o sobě tvrdí v různých obměnách v talkshow a v rádiích, takže si laskavě nechte v komentářích kecy o závisti, my píšeme jen pravdu a jeho vlastní slova.

Že si přejeme, aby to tu radši vzali mimozemšťani masakrózním útokem, než poslouchat jeho, to už je jiná věc.

Takže tenhle génius s IQ vyšším než Einstein (true story: klik!), uspořádal módní přehlídku s vlastními návrhy, a když jsme to ve fotobance viděli, tak jsme tam museli volat, jestli se nespletli a nedali tam omylem jiný fotoset.

Nedali.

Káně West (37), největší vizionář ever, že i Steve Jobs se právě závistí rozpadl v hrobě na prach, poslal na molo lidi ve věcech, co se normálně prodávají v Háemku nebo v Céáčku, dokonce i ve Švadlence, co ještě existovala za komunistů.

Hrozně umělecky ve spolupráci s jednou sportovní firmou dal holkám kalhoty, podprsenku a stahovací punčocháče a prádlo, klukům zase kalhoty a bundu. Dokonce vymyslel super model, kdy jedna z dívek má oversize tričko a k tomu legíny! Ty vole!!! To jsme ještě nikdy neviděli!

Úplně čumíme s otevřenou pusou, protože je to tak děsivě převizionářské, že na to naše inteligence vůbec nestačí. Není divu, že tady sedíme jak trubky a píšeme a žijeme smutné životy, zatímco Káně si dělá přehlídky z konfekce, která se nosí už asi deset let!