Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

NEJUFŇUKANĚJŠÍ soutěžící Robinsonova ostrova? Playmate, která si místo mozku pořídila obří BALONY!

+ Dalších 16 fotografií
Každá reality show má svého ufňukánka. V drsné soutěži o přežití je to bezesporu playmate Petra Palusková. Neuvěříte, jaké perly tahle sexy dračice ze sebe chrlí.

Petra Palusková je krásná žena a rozhodně je na jejím těle na co koukat. Obzvlášť pánové, pokud sledují reality show Robinsonův ostrov, tak mají co dělat, aby se sexy soutěžící dívali do obličeje, a ne do jejího nadupaného dekoltu.

I když je Petra pořádně sexy a žhavá dívka, která ještě před soutěží stihla nafotit akty pro slovenský Playboy a zúčastnila se reality show Nákupné maniačky, tak v téhle reality show působí jako ufňukaný a rozmazlený spratek

Silikonová kráska si nejspíše neuvědomila, že jde do pěkně drsné reality show, ve které není hlavním úkolem se nakrucovat před zraky fotoaparátů nebo nakupovat hadříky v blízkosti televizních kamer.

Show Robinsonův ostrov potřebuje zdatné a odhodlané jedince, kteří dokáží přežít v drsné přírodě bez základních potřeb, se kterými se dostává do styku každý jiný obyčejný člověk. A to je evidentně pro Petru nadlidský úkol

Většinu dne jen polehávala na pláži, opalovala se, a když tohle zrovna nedělala, tak fňukala, že má hlad nebo že se s ní nikdo nechce kamarádit. Když už byla prakticky na dně, sedla si do písku, začala si hrát s kamením a fňukala jako rozmazlené dítě, že lidé kolem ní jsou falešní.

Petra si chtěla napravit svoji reputaci, a tak všem vzkázala "Nejsem tak blbá, jak vypadám". Samozřejmě nezapomněla dodat, že píše motivační knihu, ve které radí ženám. Prozatím je pouze na páté straně. PÁTÉ STRANĚ!!!!

No my se samozřejmě motivační knihy už nemůžeme dočkat

Související články

Další články