Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Nejúchylnější taťka roku? Podívejte se, jak fotbalista osahává osmiletou dceru před celým stadionem

Po zhlédnutí tohohle videa budete pár vteřin přemýšlet, co jste to vlastně viděli. Fotbalista Craig Foster tam sahá na hrudník své osmileté dceři a hladí ji po prsou. Sám říká, že se choval jenom jako hrdý táta a byl neskutečně rád, že takový moment mohl se svou dcerou prožít. No, vypadá to ale fakt úchylně.

Australský fotbalista Craig Foster čelí urážkám a nadávkám kvůli objímání své dcery před zápasem. Hladí ji přes prsa a lidi to těžce vydýchávají. On tvrdí, že svého potomka instinktivně chránil před silou čtyřicetitisícového davu na stadionu.

„Snažil jsem se jí dodat psychickou i fyzickou podporu. Byla před tisíci lidmi nervózní. Jenom jsem ji hladil a uklidňoval, že všechno bude v pořádku. Potřebovala to slyšet,“ brání se Craig.

Jenomže diváci měli jiný názor a na příliš ochranitelského tatíka by nejradši zavolali sociálku. On má ale jiný názor. „Byl to pro mě neuvěřitelný moment a čest, sdílet takovou událost s mojí krásnou dcerou. Jenom škoda, že nemohla přijít moje šestnáctiletá dcera a osmnáctiletý syn. Chtěl bych je během takové události také objímat,“ tweetnul čutálista.

Eeeh. Možná je lepší, že starší děti nedorazily. Hlavně ta starší dcera.

Tak co? Milující otec, nebo úchyl? Posuďte sami!

Související články

Další články