Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

NEJSTRAŠNĚJŠÍ SMRT V ČOKOLÁDOVNĚ: Mladá matka (†24) dvou dětí spadla do obřího mixéru, zbyly z ní jen nohy!

Ženu rozdrtil obří mixér v čokoládovně.
Zdroj: facebook.com/profimedia.cz
Zaměstnankyně ruské čokoládovny Světlana Roslin (†24) zemřela tou nejstrašnější smrtí. Spadla do obřího kotle v čokoládovně a mechanismus ji rozdrtil. Z matky dvou dětí zbyly jen nohy.

Světlana Roslin zemřela tou nejstrašnější smrtí! Žena pracovala v čokoládovně v Rusku, v továrně na cukrovinky nedaleko Moskvy, jenže zrovna její práce se jí stala osudnou. Do kotle s čokoládou jí spadl mobil. Když se pro něj naklonila, aby ho zachránila, přepadla také. Na případ upozornil server news.tverki.com.

Z kotle už se nemohla dostat ven a mechanismus ji rozdrtil. Nikdo nemohl nic udělat, nebo by zemřel také. „Rozsekalo ji to, zůstaly z ní jen nohy,“ popsali její kolegové.

Jenže se objevila ještě jedna verze příběhu. Žena šla údajně vysypat do obřího mixéru potřebné suroviny, jenže zavrávorala a omylem přepadla. Všichni se shodli na tom, že žena porušila bezpečnost práce.

Žena pracovala v továrně asi dva roky, nastoupila do ní hned po mateřské dovolené. Když jí nabídli pozici šéfcukráře, žena ochotně souhlasila. Jednou z jejích povinností bylo mlít suroviny ve speciálním mixéru. Tragická událost otřásla úplně všemi. Po ženě zůstaly dvě malé děti ve věku 4 a 6 let.

Související články

Další články