Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Nejsou půlky jako půlky: Veronika Procházková předvedla LUXUSNĚ vypracovaný ZADEČEK! Veronika Kopřivová je oproti ní PLOCHDRÁŽNICE a měla by začít makat!

Tak co říkáte? Která je má hezčí?
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 26 fotografií
Veronika Kopřivová si na chvíli odskočila ze slunné Floridy zpět do mrazivého Česka, aby byla součástí večera, kde se vydražovala její fotka. Jenomže večer nedopadl podle očekávání. Fotka se vydražila za pouhých 30 000 korun, což je směšná částka. Navíc Veronika při předvádění spodního prádla předvedla rozpláclý zadek a nepomohlo ani to, když se ho snažila zakrývat kusem šátku.

Veronika Kopřivová měla být včera za opravdovou hvězdu galavečera, na kterém se dražila její fotka. Musíme uznat, že Veronice to opravdu slušelo. Je štíhlá jako laňka, a když se kolem ní slétne profesionální tým, vykouzlí z modelky opravdovou princeznu.

Bohužel, včerejší večer, který měl být opravdu slavnostní, skončil skutečným fiaskem. Na Veronice šla vidět opravdu velká nervozita a hlavně neprofesionalita.

Přítelkyně Jaromíra Jágra (44) byla po celou dobu předvádění taková nemastná, neslaná. Podivné bylo, když předváděla spodní prádlo. Jako jediná z modelek si zakrývala svůj zadeček šátkem. To bylo již od počátku velmi zvláštní, protože Veronika je pověstná tím, že si velice zakládá na své postavě a zdravém jídelníčku.

Pokud se podíváte na její pozadí, je vám hned jasné, proč se tahle sympatická blondýnka rozhodla zvolit jako doplněk právě šátek.

Její pozadí za celým zbytkem vypracovaného těla dost pokulhává. Zadeček Veroniky není rozhodně luxusní, jako má třeba její kolegyně a jmenovkyně Veronika Procházková. Ta předvedla svoji výstavní zadnici na přehlídkovém mole a klidně by s těmito božskými půlkami mohla konkurovat andílkům z Victoria's Se­cret.

To už bohužel nemůžeme říct o zadečku Veroniky Kopřivové. Veronika by měla začít dřepovat a pořádně na svém plochém zadku zamakat. Protože zatím je se svým zadkem spíš taková plochodrážnice než výstavní kočička.

Související články

Další články