Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Nejsmutnější matka na světě: Během jednoho dne jí zemřel syn, dcera a manžel, každý jinak!

Tuhle rodinu postihla 24hodinová tragédie. Uprostřed je matka Hillary, za ní
v obleku syn Nigel, v modré košili manžel Carl a v černé vestě
dcera Caryl.

Neštěstí chodí zásadně po lidech. A Hillary Denis (79) doslova zašlapalo do země. Během jednoho dne přišla o tři nejbližší členy své rodiny a šokující na tom je, že každý z nich zemřel během různých neštěstí.

Její dcera Caryl zemřela po náhlé nemoci, o pár hodin později našla policie tělo syna Nigela, kterého postihl kolaps, a když vše oznámili rodičům Denisovým, otec Carl (79) během pár minut zemřel na infarkt ze ztráty svých dětí.

Hillary tak během čtyřiadvaceti hodin přišla o své nejbližší a všechna úmrtí měla bohužel z první ruky. Její dcera Caryl přišla k rodičům na návštěvu a stěžovala si na bolest, matka ihned zavolala záchranku, ale dcera po převozu do nemocnice zemřela. Trpěla na žlučové kameny a bolest v břiše, doktoři ji ale už nedokázali zachránit.

Když se dozvěděla o dceřině smrti, snažila se kontaktovat svého syna Nigela, aby mu podala zprávu, že je jeho sestra po smrti. Ale Nigel nebyl k sehnání a Hillary tušila, že se stalo něco hrozného. Policie našla jeho tělo na půli cestě z práce domů, Nigel zemřel na krvácení do mozku.

Jakmile se otec dětí dozvěděl, že jsou obě po smrti, jeho srdce to nevydrželo a Hillary nakonec přišla po 60letém svazku i o manžela. V rodině Denisových tak zbyla jen paní Hillary a jedna poslední dcera. A přestože jsme cynici, doufáme, že tyhle dvě budou mít zbytek života dlouhý a hlavně zdravý.

Související články

Další články