Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Nejslavnější zrzek, kterého dohnal čas a odulost: Cesta Borise Beckera v 10 fotografiích

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 6 fotografií

Mluví nemelodickou němčinou, je zrzavý a má úplně bílé řasy a obočí, přesto v dobách své největší slávy lámal ženám srdce na potkání a na svou slabost pro ženy taky dojel. Boris Becker (46) je asi nejznámější Němec, který udělal díru do tenisového světa už v sedmnácti letech.

V té době totiž vyhrál Wimbledon jako nejmladší tenista historie, salátové mísy pak bral ještě několikrát. V 90. letech okupoval žebříček ATP na prvním místě, hrnuly se mu ceny, medaile, zakázky pro reklamu, ochotné holky. Servis podával pravou rukou takovým dělem, že se ho jeho soupeři báli a modlili se, aby jim míček nevystřelil raketu z ruky.

Oženil se s modelkou Barbarou Feltus, ale lákadlo dostupných žen bylo příliš neodolatelné. S manželkou se nakonec rozvedl a v roce 2001, dva roky po skončení aktivní kariéry, se na veřejnosti propíral jeho skandál s ruskou modelkou a servírkou Angelou Ermakovou. Musel podstoupit testy DNA, protože Angela jej zažalovala o otcovství. Dcera Anna je opravdu jeho a nyní patří do Beckerovy rodiny, Boris má dohromady čtyři děti, to poslední s novou ženou.

Becker už má dávno po kariéře, žije ve Švýcarsku, ale všichni, kdo sledují Wimbledon, poslouchají Borise z televize. On a jeho kolega Andy Murray se dali hlavně na komentování a Becker nechybí jako komentátor u žádného důležitého zápasu. Pohodlný život se na něm trochu podepsal, Boris odul hlavně v obličeji a jeho image vysokého štíhlého playboye je téměř ta tam.

Související články

Další články