Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Nejslavnější česká advokátka Klára Long Slámová: Bude mít vlastní pořad!

Zdroj: TV Nova
+ Další fotografie
Nejvíce ji proslavilo zastupování nejslavnějšího českého vězně Jiřího Kajínka, poté se znovu objevila na titulních stranách jako advokátka zavražděné Moniky a Klárky v případu Kramný. Teď bude mít Klára Long Slámová zaslouženě vlastní pořad v televizi s názvem Soudy Kláry Slámové.

O co v pořadu půjde? Tentokrát si Klára Long Slámová zahraje na soudkyni a projednávat se v pořadu budou opravdové příběhy ze soudních síní Půjde tedy o autentické případy sporů a vyhrocených situací. A právě Klára bude rozhodovat, na čí straně byla spravedlnost.

"Jsme rádi, že spolupráci na naší show přijala renomovaná česká advokátka Klára Long Slámová, čímž se Soudy Kláry Slámové stávají v Česku jedinou show ze soudních síní s erudovanou personou v hlavní roli," řekla programová ředitelka skupiny Nova Alex Ruzek.

A nadšená je i Klára. Ta se v nové roli cítila velmi dobře a ocenila práci profíků z televize Na rozdíl od svého zaměstnání musí být ale tentokrát nestranná. V roli advokátky je vždy na straně svého klienta. Natáčení bere jako příjemné zpestření své práce.

Takže Soudkyně Barbaro, pozor, máš tu těžkou konkurenci!

Související články

Další články