Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Nejskandálnější tablo v historii: Nahé maturantky šokovaly celé Česko

Tablo údajných studentek obchodní akademie v Olomouci se stalo hitem
internetu.

Studenti se snaží být na svých maturitních tablech co nejoriginálnější, ale ve finále je nejjednodušší se svléknout, protože toho si prostě všimne každý. Studenti oboru Puškař – Technik ze školy v Uherském Brodě se loni nafotili na Adama a penisy jim zakrývaly pouze zbraně. Tablo se stalo okamžitě hitem internetu a po sociálních sítích se šířilo rychlostí blesku.

Těmhle klukům se ale nepodařilo překonat „úspěch“ maturitního tabla holek z Obchodní akademie v Olomouci, které se začalo sdílet na Facebooku před třemi roky a stále se těší obrovské popularitě. Nahé dívky na něm ale údajně nebyly studentky tamní školy a fotografie vyvolala pořádný skandál.

„V žádném případě nejde o tablo některého z maturitních ročníků naší školy. A to ani nějaké neoficiální. Fotografii viděli třídní učitelé všech ročníků a vyloučili, že by na ní byly nějaké žákyně naší školy,“ řekl tehdy Blesku zástupce ředitele olomoucké školy Igor Kubín.

Mohlo by vás zajímat

Další články