Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Nejšílenější video, které dnes uvidíte: Tyhle dvě vytuněné blondýny si vzaly do parády slavnou hymnu věřících!

„Hallelujah“ je slavná píseň kanadského hudebníka Leonarda Cohena z roku 1984, kterou si často berou do parády uchazeči o slávu v talentových soutěžích, aby ukázali, jak moc hluboký a procítěný je jejich hudební projev a nazírání na svět a tak vůbec.

Vždy, když se pomalu a něžně rozezvučí její první takty z úst těchto adeptů, většina maminek a babiček a puberťaček u televize zpozorní, protože je to přece ta známá píseň o té víře a určitě to tzv. „něco znamená“.

To bychom ale nebyli my, národ český, abychom tento skvost nepřetavili hezky po svém a nejlépe dle našich dlouholetých tradic. Páně Cohena si tedy vzalo do parády dechové uskupení Mistříňanka, které vzniklo v roce 1967 v Miloticích, kdy začalo vystupovat na kulturních akcích v regionu Moravského Slovácka.

Z písně o víře se tak rázem v podání tohoto souboru stal pomalý dechovkový ploužáček o první svatební noci a pohlavnímu styku, který je s ní nedílně spojen. Hloubku to má tak i nadále, možná i větší, než jakou kdy pan Cohen zamýšlel! Moc tleskáme a doufáme, že se od čelních představitelů televize Šlágr dočkáme dalších a dalších podobných coverů.

Související články

Další články