Toužíte po dokonalé postavě a chtěli byste být daleko hubenější? Aspoň na fotkách? Pár kilo můžete shodit okamžitě a stačí vám na to patnáct minut. Jak, to dokazuje třeba trenérka fitness Melanie Ventura, která tuhle ultrarychlou dietu ovládá dokonale.

Melanie se na první fotky, kde je v tlusté fázi, chystá pečlivě. Dá si velkou snídani, obleče daleko menší prádlo a povolí celé tělo. Po patnácti minutách, kdy jí jídlo slehne, se už nasouká do správných bikin, stojí zpříma a drží figuru.

Základem je zatnout svaly, hluboce vydechnout a držet rovně tělo, narovnat záda a ramena. Optický klam je okamžitý a tělo vypadá, že má o pár kilo méně. Ostatně toto by měly na zřetel brát boubelky, pokud budou chodit shrbené a s povolenými těly, budou vypadat jako slonice.

Naopak ty, které umějí svá těla nosit sošně, ty vypadají i přes svá kila skvěle, podívejte se třeba na zpěvačku Adele (25). O ní se ví, že je oplácaná, ale nikomu to nepřijde právě proto, že umí svoje tělo ovládat.

Ostatně, že tyhle triky fungují, jsme psali už dříve. Nedávno jsme tu měli článek o osobním trenérovi, který bez použití Photoshopu prokázal, jak to jde lehce, jen musíte vědět, co dělat.