Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Nejroztomilejší kamarádi: Dvouměsíční miminko a pes Baxter jsou novou internetovou senzací

+ Další fotografie

To, že děti a psi mají mnoho společného, dokazuje i jedna rodina z Londýna, která se nejprve obávala toho, jak jejich pes Baxter bude reagovat na nového člena rodiny, který přišel na svět před dvěma měsíci. Už téměř 62 dní se ale přesvědčují o tom, že jejich syn a malý čtyřnohý kamarád si byli prostě souzeni.

Když syn pana Gerrarda Gethingse poprvé spatřil svět a zavětřil jej jejich psí mazlíček, bylo jasné, že tihle dva se od sebe nehnou. A skutečně. Baxter nenechá Jarvise ani chvíli samotného, neustále k němu čichá, olizuje jej a ochotně malému spáči poslouží i jako polštář. To také pan Gethings zdokumentoval v krátkém videu.

„Myslím, že Baxter Jarvise uklidňuje, asi proto, že hřeje. Když Baxter štěká, Jarvis se ani nehne. Říká se, že děti slyší hlasy už z matčina lůna, proto je na štěkání asi zvyklý,“ uvádí spokojený otec, který se kromě filmování nerozlučnou dvojku rozhodl také fotit. Na svůj Instagram neustále přidává nové snímky, které se těší neskutečné popularitě. „Můj Bože, to je ta nejroztomilejší věc, jakou jsem kdy viděla,“ uvádí pod fotkami jedna uživatelka. „Jsou tak úžasní, že nevěřím, že jsou opravdoví,“ píše jiná…

Související články

Další články