Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Nejpřirozenější fotka v kariéře Ewy Farné: Nenamalovaná, neučesaná a bez filtru

Zdroj: Instagram.com
+ Dalších 44 fotografií
ewa farna
Ewa Farna (25) není jenom jedna z nejlepších českých a polských zpěvaček, ale také je pro mnohé ženy vzorem. Na své ženské publikum nezapomněla ani na Mezinárodní den žen a podělila se se svými fanoušky na sociálních sítích o svoji nejpřirozenější fotku.

„Tady jsem. Nenamalovaná, bez filtrů, neučesaná a přesto milovaná rodinou i sebou. Jo, mám se ráda a každá z nás by měla. Uvědomovat si své chyby, pracovat na nich, ale umět vidět i své přednosti. Já mám třeba ráda své přirozeně husté řasy,“ snažila se Ewa Farna dodat všem ženám odvahu umět i sebe samotnou pochválit.

„Často sem házíme krásné fotky. Všichni se raději vidíme hezčí a lepší, než doopravdy jsme. A tak je potřeba ten Instagram vyvažovat spíše realitou a i v ní najít tu krásu. Realita je totiž taková, jak se ji rozhodneme vidět. Tak, drahé ženy, přeji nám k dnešnímu svátku, ať se máme rády,“ dodala zpěvačka.

Ewa Farna (25) ke svému příspěvku přidala svoji nejpřirozenější fotku. Je na ní nenamalovaná, neupravená a přesto jí to hrozně sluší. Oblíbená zpěvačka se zanedlouho stane maminkou. Své těhotenství tajila dlouhou dobu.

Související články

Další články