Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Nejotřesnější make-upy všech dob! Budete se válet smíchy po zemi, až uvidíte naši fotogalerii!

Nejhrůznější make-upy všech dob!
Zdroj: facebook.com
+ Další 2 fotografie
Je tohle v dnešní době plné návodů, jak se hezky a střídmě nalíčit, vůbec ještě možné? Bohužel ano! Všechny občas trošku pokazíme své líčení. Třeba když hodně spěcháme nebo se líčíme na špatném světle. Ale tyhle slečny opravdu posunuly všechny make-upové katastrofy na úplně jiný level!

Někdy se stane, že úplně nevychytáme správný odstín make-upu pro náš obličej, že nám ujede linka na oči a dostane se jinam, než kam bychom chtěly. Řasenka taky dokáže nadělat slušnou paseku. Stačí ji mít od rána a začne se žmolkovat, obtiskne se na víčko. Tužka na rty je příliš tmavá oproti odstínu rtěnky a další hrůzné scénáře, které nás zastihnou vždy v tu nejméně vhodnou dobu. Pořád jsou to ale maličkosti než to, co se svým obličejem dokáže provést pár slečen z fotek.

Ne nadarmo se říká, že méně je někdy více. Holky by se měly co nejrychleji začít tímto heslem řídit, jinak se jim bude brzy smát celý vesmír.

Jedno z pravidel, jak si vykouzlit krásné líčení, je, že bychom nikdy neměly příliš zvýraznit oči zároveň se rty. Působí to potom hodně tvrdě. A vypadáme zmalovaně. Pozor taky na obočí. Jen ho jemně zvýraznit. Pryč jsou časy, kdy letělo obočí tenké jako stopa pentilky a naopak tlusté jako Brežněv. Poslední dobou je naštěstí trendem všech vizážistů, návrhářů a stylistů velmi jemné líčení zvané „nahaté“. Díky němu se do hry vrátila přirozená krása a my tak nemusíme řešit, jestli si dáme jen řasenku a výraznou rtěnku, nebo sytější stíny a rty přejedeme pouze leskem.

Jak už bylo řečeno, tyto slečny nejspíš nikdy v životě o takových pravidlech neslyšely a výsledkem toho je přehlídka opravdu něčeho otřesného, co není ani make-up a ani hezký obličej.

Související články

Další články