Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek Útok na mešitu Věra Bílá

Nejnovější kauzy

Nejnovější fotky Kateřiny Sokolové z Miami! Nikdy nebyla takhle brutálně SEXY!

Kateřina je v nejlepší formě, co kdy byla!
+ Dalších 12 fotografií
Jedna z nejkrásnějších Miss a modelek u nás je opět za oceánem. Tentokrát ale shodila většinu oblečení a ukázala se v plné kráse! To musíte vidět!

Modelka Kateřina Sokolová (27) momentálně tráví většinu svého času v Miami. Pokud si myslíte, že si tahle kráska jela pouze opalovat své sexy půlky na sluníčku, jste na omylu! Minulý rok se Kateřina v Miami jako modelka osvědčila, a proto byla poslána znovu na místo činu.

Naposledy Kačka fotila opravdu hodně sexy fotky v plavkách se známou fotografkou Holly Parker, která převážně pracuje v Mekce modelingu New Yorku. Miss České republiky pro rok 2007 na svůj královský titul absolutně kašle a moc dobře ví, že za hranicemi je jí úplně k ničemu. Jelikož v USA je zrovna sezona plavek a obří konkurence k tomu, Kateřina na sobě celou zimu tvrdě makala, aby lukrativní kšeft získala právě ona.

“Úsměv, protože je nádherné být na pláži…,” popisovala své focení rozesmátá modelka. No taky bychom hned vyrazili.

Kateřina by měla na Floridě zůstat do poloviny března. Ale kdo ví, modeling je dost kočovné povolání a nikdy nevíte, kde budete třeba příští týden fotit. Na svůdné snímky v bikinách Kateřiny Sokolové se teď můžete kouknout do fotogalerie. Ten pohled za to vážně stojí!

Mohlo by vás zajímat

Další články