Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Nejnovější fotky Angeliny Jolie na veřejnosti: Ukázala vyhublé ruce, ale i úsměv a ňadra

Angelina Jolie vypadá mnohem lépe!
Zdroj: profimedia
+ Dalších 47 fotografií
Je úspěšnou herečkou i režisérkou a také notorickou odpůrkyní podprsenek. Angelina Jolie vyrazila se synem Knoxem nakupovat nové hračky a začíná to pomalu vypadat, že se herečka dává po těžkém období zase dohromady. Vyhublá je sice stále, ale konečně dokázala na tváři opět vykouzlit úsměv. Že by velký návrat té kdysi půvabné Angeliny Jolie?

Herečka Angelina Jolie si v poslední době neprochází vůbec šťastným obdobím. Rozvod s manželem a hercem Bradem Pittem a tahanice o děti zapříčinily to, že kdysi půvabná herečka rapidně zhubla a její krása se začala pomalu vytrácet.

Nějakou dobu se dokonce spekulovalo o tom, zda netrpí anorexií, protože její vyhublé fotky vzbuzovaly velké obavy nejenom u jejích fanoušků. Nejnovější fotky hollywoodské divy ale ukazují, že se Angelina dává pomalu dohromady.

Nedávno si vyšla na procházku se svým synem Knoxem a vypadala opravdu senzačně. Úsměvy hýřila na všechny strany, působila šťastně a dokonce ukázala bradavky. Herečka je známá také tím, že je odpůrkyní podprsenek.

I když je stále hodně hubená, což dokazují hlavně její vyhublé ručičky, tak zdá, že se vše obrací k lepšímu. Tak uvidíme, jestli se z pohublé a bledé Angeliny stane opět ta sexy dračice.

Související články

Další články