Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Nejnechutnější trend Instagramu? Miley Cyrus odstartovala vlnu selfie, které děsí celý svět!

Nevkus Miley Cyrus se šíří rychlostí světla.
Zdroj: instagram.com
+ Dalších 5 fotografií
Nikdo to nechápe, a přesto se to šíří rychlostí blesku. Instagram je doslova zavalen fotografiemi žen, které napodobují Miley Cyrus. A jelikož napodobují Miley Cyrus, tak jsou to snímky samozřejmě pěkně nechutné.

Asi celý svět je u žen zvyklý na hladce oholené podpaží. Jenže všude na internetu se najednou objevují fotografie žen, které se rozhodly žiletky zahodit a ještě to nazývají svobodou.

Dlouhé chlupy v podpaží jsou teď zkrátka zcela nepochopitelně v módě.

Přispěla k tomu zejména americká pornozpěvačka Miley Cyrus (22), která se nedávno zcela bez obalu nechala fotit s pěkně dlouho pěstovaným porostem.

Chvíli se nic nedělo, ale nyní si deštný prales v podpaží začíná pěstovat čím dál tím větší procento žen.

A ještě přitom tvrdí, že je to odpověď na dokonale holé ženy, které jsou představovány v pánských časopisech jako ideál krásy.

My bychom velmi rádi upozornili všechny slečny, které se tohoto nového způsobu zahradničení účastní, že ženy v Playboyi či Maximu vůbec nejsou dokonale holé. Naopak mají velmi často vlasy a občas i obočí.

A pokud si nepřejí, aby všichni muži rovněž zahodili žiletky a začali si v odplatě pěstovat vzhled ve stylu ZZ Top (viz galerie), tak by měly s výhrůžkami tohoto typu velmi rychle přestat.

Související články

Další články