Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Horoskop týdenní horoskop

Nejnovější kauzy

NEJMORBIDNĚJŠÍ PŘEDMANŽELSKÁ SMLOUVA VŠECH DOB! Neuvěříte, co mladý milenec zdědí po vyzrálé šťabajzně Haně Gregorové!

Hana si lásku užívá, ale lidé se jí posmívají.
+ Další fotografie
Takhle bizarní páreček českého šoubyznysu tu dlouho nebyl. Ale dříve uvědomělé vdově po Radku Brzobohatém Haně Gregorové asi stále nedochází, že je kvůli mladšímu snoubenci, který ji požádal o ruku v přímém přenosu, lidem k smíchu. Teď to dodělala tím, že prozradila, co po ní její milenec zdědí. A je to dost morbidní!

Herečka Hana Gregorová (63) se asi vážně na stará kolena musela zbláznit. Jedna věc je užívání si milostných radovánek s nadrženým kolouškem, ale věc druhá se před celým národem nakrucovat a hrát divadlo se zásnuby.

Jestli jste si ale mysleli, že to trapné požádání o ruku před novináři z Blesku bylo to nejhorší, co se mohlo stát, tak jste na omylu. Ondřej Koptík (31), aby dokázal, že Hanu nechce jen pro peníze a slávu, tak chce nechat sepsat předmanželskou smlouvu. Peníze nechce, ale požaduje po hereččině smrti její popel!

Je snad nějakým úchylem, co se vyžívá v těchto morbidních věcech? Nebo prostě za každou cenu chce dokázat, že to není žádný slavoman?

„Mnoho lidí Ondru podezřívá, že je zlatokop. Jen jsem uvítala, když přišel s tím, že před svatbou chce podepsat předmanželskou smlouvu. Nezdědí vůbec nic, vše zůstane mým dětem. Jediné, co si po mé smrti odnese, bude urna s mým popelem,“ prozradila Blesku Gregorová.

I když tedy nezdědí žádné jmění, stejně je lidem dost pro smích a po zjištění, že se pak bude po její smrti vytahovat, že má popel slovenské umělkyně, bojíme se, co ještě může v budoucnu nastat. Bohužel to u nich ještě není určitě vrchol všech bizarností.

Mohlo by vás zajímat

Další články