Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

NEJMORBIDNĚJŠÍ PŘEDMANŽELSKÁ SMLOUVA VŠECH DOB! Neuvěříte, co mladý milenec zdědí po vyzrálé šťabajzně Haně Gregorové!

NEJMORBIDNĚJŠÍ PŘEDMANŽELSKÁ SMLOUVA VŠECH DOB! Neuvěříte, co mladý milenec zdědí po vyzrálé šťabajzně Haně Gregorové!
Zdroj: profimedia.cz
Takhle bizarní páreček českého šoubyznysu tu dlouho nebyl. Ale dříve uvědomělé vdově po Radku Brzobohatém Haně Gregorové asi stále nedochází, že je kvůli mladšímu snoubenci, který ji požádal o ruku v přímém přenosu, lidem k smíchu. Teď to dodělala tím, že prozradila, co po ní její milenec zdědí. A je to dost morbidní!

Herečka Hana Gregorová (63) se asi vážně na stará kolena musela zbláznit. Jedna věc je užívání si milostných radovánek s nadrženým kolouškem, ale věc druhá se před celým národem nakrucovat a hrát divadlo se zásnuby.

Jestli jste si ale mysleli, že to trapné požádání o ruku před novináři z Blesku bylo to nejhorší, co se mohlo stát, tak jste na omylu. Ondřej Koptík (31), aby dokázal, že Hanu nechce jen pro peníze a slávu, tak chce nechat sepsat předmanželskou smlouvu. Peníze nechce, ale požaduje po hereččině smrti její popel

Je snad nějakým úchylem, co se vyžívá v těchto morbidních věcech? Nebo prostě za každou cenu chce dokázat, že to není žádný slavoman?

„Mnoho lidí Ondru podezřívá, že je zlatokop. Jen jsem uvítala, když přišel s tím, že před svatbou chce podepsat předmanželskou smlouvu. Nezdědí vůbec nic, vše zůstane mým dětem. Jediné, co si po mé smrti odnese, bude urna s mým popelem,“ prozradila Blesku Gregorová.

I když tedy nezdědí žádné jmění, stejně je lidem dost pro smích a po zjištění, že se pak bude po její smrti vytahovat, že má popel slovenské umělkyně, bojíme se, co ještě může v budoucnu nastat. Bohužel to u nich ještě není určitě vrchol všech bizarností.

Začalo to nemravným dopisováním, skončilo stalkingem. Známého dýdžeje pronásleduje posedlá fanynka. Vyhrožuje i jeho partnerce

Související články

Další články

Nejnovější kauzy