Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Nejméně atraktivní ženy světa roku 2014: Těchto pět hereček se tam dostalo zcela jistě omylem

Zdroj: koláž archiv
+ Dalších 6 fotografií

Jako každý rok začínají s blížícím se jeho koncem bilanční ankety, které jsou v jednom případě postrachem pro všechny slavné ženy. Kdo je nejméně atraktivní ženskou celebritou?

Volí hlavně pánové a podle toho je to taky vidět. Většinou se jimi stávají ty herečky nebo zpěvačky, které nemají moc ženských křivek nebo je jejich krása natolik odlišná a netradiční, že nesplňují škatulku roztomilé sexbomby odvedle, jako je třeba Kate Upton (22) (Která je podle nás tuctová, strašlivě nudná a absolutně ničím nezajímavá, ale to jen tak na okraj, víme, že vás náš názor netankuje, a navíc jsme tu ženská redakce, takže to vidíme zase jiným pohledem, ale přikázali jsme našemu Pavlovi, ať si ji okamžitě vygoogluje, a taky se na ni dvakrát netvářil, ale prý by jí dal.)

Nicméně když jsme viděli výběr patnáctky nejméně atraktivních žen, s těmi devíti jsme souhlasili, jedna z nich nám byla jedno, ale pět dalších nám tam přišlo úplně mimo. Moc dobře víme, že krása se neodvíjí od toho, jak se vidíte vy sami, ale záleží na očích, které vás pozorují. Nicméně objektivně musíme říct, tyhle si to nezasloužily.

Lucy Liu je atraktivní svým exotickým vzhledem a na 46 let vypadá prostě božsky, Kirsten Dunst (32) má sice upíří špičáky, ale zase má roztomilý obličej a vypadá o pět let mladší, Uma Thurman (44) patří podle nás k jedněm z nejkrásnějších hereček vůbec a o Tildě Swinton (54) se ani bavit nebudeme. Málokdo, možná asi nikdo, dokáže být s krátkými vlasy elegantní muž a s těmi dlouhými zase osudová přitažlivá žena, která láme srdce.

Jediná sporná položka v tomto seznamu je Sarah Jessica Parker (49) Všichni se jí smějí, že má obličej jako kobyla, její žilnaté nohy a ruce jsou jak z hororu, ale atraktivita není jen to, co dělá člověka navenek. Je to kombinace charismatu, osobnosti a toho, co z vás vyzařuje. Ona umí být na fotce ošklivá, když se jí chce. Ale taky se nebojí ukázat svou přirozenost, chodit bez make-upu a hlavně se pořád směje a tváří se příjemně. Je prostě lidsky nedokonalá. Stokrát tedy atraktivnější než bezúsměvné, vždy perfektně nalíčené stepfordské paničky s blond vlasy a velkými prsy.

A jste zvědavi na těch ostatních devět žen, které se v anketě také umístily a my s tím souhlasíme? Již brzy vám je přineseme.

Související články

Další články