Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Horoskop týdenní horoskop

Nejnovější kauzy

Nejlepší scéna filmu Báječná léta pod psa? Odhalená ňadra Alice Bendové nic nepřekoná

+ Dalších 5 fotografií
Alice Bendová je i ve 43 letech jednou z našich nejkrásnějších hereček. A také to není a nebyla žádná stydlivka. Její odhalená prsa vždy do kin přitáhnou zástupy diváků.

V roce 1997 odhodila plavky a ukázala svoje krásná prsa ve filmu Báječná léta pod psa. Přítomní herci málem popadali z loďky, kde všichni seděli! Ale to nebyl jediný film, kde herečka ukázala nahou kůži.

Když režisér do filmu potřebuje krásnou prsatou herečku, obrátí se na Alici Bendovou. Ta má tělo na svlékání jako stvořené, a navíc umí dokonce zahrát mrchu nebo rozvracečku rodiny. Nejvíc si ji fanoušci spojují s filmem na motivy knihy Michala Viewegha Báječná léta pod psa. Tam se s lehkostí svlékla na kánoi a užívala si slunečních paprsků. Mužští herci na ní mohli oči nechat a ona se tvářila, jakoby se nechumelilo.

Drsnější scény si střihla ve filmech Sametoví vrazi, kde randila s Michalem Dlouhým. Tam už nedošlo jenom na svlékání, ale i na sex.

Ve filmu Kajínek rozvášnila ruského herce Konstantina Lavroněnka natolik, že si kritická místa raději přelepila páskou, aby hereckého kolegu neuváděla v rozpaky.

V soukromí si ale Alice nahotu hlídá. Přeci jen jako matka dvou dětí se nemůže chovat jako nějaká rajda.

Mohlo by vás zajímat

Další články