Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Nejlepší model všech dob je zpět: Film Zoolander 2 teď můžete vidět i vy! A to o den dřív než všichni ostatní

Derek Zoolander je zpět. Nejlepšího modela všech dob si speciálně vyžádal Interpol, aby pomohl vyřešit vraždy těch nejkrásnějších lidí. Výměnou za to mu vyšetřovatelka Valentina nabídne pomoc při hledání jeho ztraceného syna. Derek po chvíli přemlouvání souhlasí a v rámci honby za vrahem se vydává do všech zásadních metropolí spojených se světem módy. U toho nezapomíná dělat svou legendární "modrou ocel".

Řím, Paříž, Austrálie… Všude tam potkává Derek ikony módního světa a snaží se odhalit, kdo postupně likviduje nejkrásnější lidi světa. Ve filmu to odnese Demi Lovato, Lenny Kravitz a k radosti několika tisíc hejtrů i Justin Bieber (21).

Pomoci může jenom vysloužilý model Derek. Ten se postupně snaží dohonit léta, která mu v šoubyznysu unikla. Založil si Instagram, fotí si selfíčka a chodí opět na přehlídky. U toho všeho řeší zapeklité vraždy. Všechny oběti totiž před smrtí udělají jeho legendární pózu – modrou ocel. Osloví ho sexy vyšetřovatelka Valentina v podání Penélope Cruz a šílená jízda kolem světa může začít.

Během filmu se setkává se samými módními ikonami. V Paříži se u Eiffelovky objímá s Carou Delevingne, v jiné scéně zpívá s Katy Perry (31). Pomáhat mu bude samozřejmě Jeníček Owen Wilson.

A nenatáčelo se jenom v Evropě nebo v Americe. A tím se dostáváme k možnosti, jak vyhrát lístky na předpremiéru této komedie roku. Podívejte se na úvodní video a napište nám, v jakém místě předvádí Derek svoji modrou ocel. Napovíme, že tohle australské město je svou operou legendární.

Odpovědi posílejte na emailovou adresu michaela.dupalova@bigbangmedia.cz. Čeká vás tu rovných 14 kousků.

Pokud uhádnete, dostaneme vás na předpremiéru Zoolandera 2, která se koná 17. 2. v 18:00 v pražském kině Atlas. Tedy o den dřív, než je oficiální premiéra!

Související články

Další články