Řím, Paříž, Austrálie… Všude tam potkává Derek ikony módního světa a snaží se odhalit, kdo postupně likviduje nejkrásnější lidi světa. Ve filmu to odnese Demi Lovato, Lenny Kravitz a k radosti několika tisíc hejtrů i Justin Bieber (21).

Pomoci může jenom vysloužilý model Derek. Ten se postupně snaží dohonit léta, která mu v šoubyznysu unikla. Založil si Instagram, fotí si selfíčka a chodí opět na přehlídky. U toho všeho řeší zapeklité vraždy. Všechny oběti totiž před smrtí udělají jeho legendární pózu – modrou ocel. Osloví ho sexy vyšetřovatelka Valentina v podání Penélope Cruz a šílená jízda kolem světa může začít.

Během filmu se setkává se samými módními ikonami. V Paříži se u Eiffelovky objímá s Carou Delevingne, v jiné scéně zpívá s Katy Perry (31). Pomáhat mu bude samozřejmě Jeníček Owen Wilson.

A nenatáčelo se jenom v Evropě nebo v Americe. A tím se dostáváme k možnosti, jak vyhrát lístky na předpremiéru této komedie roku. Podívejte se na úvodní video a napište nám, v jakém místě předvádí Derek svoji modrou ocel. Napovíme, že tohle australské město je svou operou legendární.

Odpovědi posílejte na emailovou adresu michaela.dupalova@bigbangmedia.cz. Čeká vás tu rovných 14 kousků.

Pokud uhádnete, dostaneme vás na předpremiéru Zoolandera 2, která se koná 17. 2. v 18:00 v pražském kině Atlas. Tedy o den dřív, než je oficiální premiéra!