Trendy tagy Andrea Verešová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Nejlepší komedie letošních Vánoc je tady: Ve filmu Špindl se svlékne i krasavec David Gránský

To bude podívaná!
Zdroj: oficiální zdroj
+ Další fotografie
Pomalu ale jistě se blíží premiéra nové zimní komedie Špindl. V kinech ji můžete vidět už od 21. prosince. Film je o třech sestrách, které se rozhodly udělat si dámskou jízdu na horách. Kromě krásné Anny Polívkové, která hraje ve filmu ústřední postavu, se v něm jako jeden z hlavních hrdinů ukáže i herec a moderátor David Gránský, který odhodí spodní část oblečení. Obdivovatelky budou jistě nadšené!

David Gránský je pořádný kus chlapa, o němž sní plno slečen a žen. Že je všestranně nadaný jsme se mohli přesvědčit koneckonců mnohokrát. Tentokrát si na chvíli odskočí od moderování a ztvární jednu z postav ve vánoční komedii Špindl.

Zejména jeho obdivovatelky by si neměly nechat film ujít, protože v něm mohou spatřit Davida dole bez. Tedy ne úplně bez, herec odhodí jen kalhoty, ale i tak je to celkem solidní pohled na jeho vypracovaná stehna.

„Natáčení bylo jedno z nejzábavnějších v mém životě. Scénář filmu je tak vtipný, že mě okamžitě dostal a ani mi nevadilo, že jsem musel běhat úplně nahý v mrazu. Snad to nakonec diváci a hlavně divačky ocení,“ těší se David Gránský.

Češi jsou národem lyžařů a veselohry z prostředí hor patří k nejoblíbenějším evergreenům. Právě na ně chce Špindl navázat a zařadit se po bok filmů jako Anděl na horách, S tebou mě baví svět, Sněženky a machři, Snowboarďáci nebo nedávná Padesátka.

Související články

Další články