Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Nejlegendárnější policejní honička celého internetu! Česká Kobra 11 honí na dálnici cyklistu!

"To mi stará doma neuvěří!" řve ve videu jeden z policistů, kteří na D1 stíhají české dvojče Lance Armstronga a má naprostou pravdu. Tomuhle se dá uvěřit jen stěží. Přesto je to jedno z nejzábavnějších českých videí, které jsou k vidění na YouTube.

„Počkej, ten jede nějak rychle, ne?“ ptá se na začátku videa jeden z policistů, který si všiml podivné siluety na dálnici.

„Kolo na dálnici jede. Dobytek,“ hlásí okamžitě ten druhý do rádia společně s aktuální pozicí na dálnici D1. Po chvíli diskuze o vzduchovém pytli, které nám naznačují, že dobré známky z fyziky asi nebudou předpokladem pro přijetí do služby, se policisté konečně dostanou cyklistovi „na dostřel“.

Jenže ten na jejich výzvy na zastavení reaguje akorát tím, že přehodí kolo do protisměru a zmizí v dáli. Strážníkům se ho ale opět podaří dohonit a znovu předvedou, že narážky na IQ policistů nejsou neoprávněné.

„Od 80 už vlastně na dálnicu může, ne?“ ptá se jeden z nich bezelstně. „No ale rozhodně ne na kole,“ odpovídá mu naštěstí ten druhý.

„Zastavte vozidlo! Slyšíte, zastavte vozidlo! Ku*va, slez z toho kola!“ křičí na muže policisté, když se k cyklistovi konečně přiblíží.

Muž toho ale nijak nedbá a při první příležitosti zmizí v křoví. „A je v p*deli, vole!“

„Do pí*i,“ uzavře to nakonec poeticky druhý z nich.

Související články

Další články