Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Nejkýčovitější hroby, které jste kdy viděli! Pod těmito 9 náhrobky byste určitě ležet nechtěli, klikejte jen se zavřenýma očima

Zdroj: funeral-concept.fr
+ Dalších 5 fotografií

Také často chodíte za zesnulými rozprávět s nimi o tom, jak válčíte s osudem vy, vaše rodina i vaši známí? Pakliže ano, jistě si rádi vychutnáváte to ticho a klid, který na hřbitově panuje. Všude zeleň, staré náhrobní kameny a sem tam nějaké to zvíře. Jak idylické. Dokážete si ale představit, že by se obyčejné náhrobky změnily v barevné desky plné kýčových kreseb a portrétů?

Je dost možné, že se místa klidu změní v místa, která budou připomínat pouť. A to všechno díky společnosti Funeral Concept, která přišla s novinkou - nabízí velmi inovativní výzdobu kamenných náhrobků. Jenže daná inovace není elegantní, ale spíš dost nevkusná.

Společnost vytvořila již sbírku 1400 námětů, které si zákazník může vybrat a nechat si jimi "ozdobit" hrob Váš náhrobní kámen tak můžou zdobit andělíčci, motýlci, květinky, ale také auta, motorky či předměty, které jste doma běžně užívali. Barvy a motivy se ale podobají obrázkům, které vídáme v obchodech či "kosmetických salónech" našich vietnamských spoluobčanů.

Související články

Další články