Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

NEJKRÁSNĚJŠÍ ZPRÁVA: Zpěvačka Beyoncé čeká dvojčata!

Zdroj: archiv
+ Další fotografie
To koukáte! Queen B a Jay Z čekají dvojčata! Beyoncé to oznámila před pár hodinami na svém instagramu. Bříško zpěvačce moc sluší. V posledním roce se tolik činila, že je s podivem, že měli s Jayem ještě čas dělat potomky! Obzvlášť potom, co se málem rozvedli.

Taková radostná novina! Při tom ještě nedávno to tak vřelo. Celé zpěvaččino vizuální album Lemonade, které vydala v minulém roce pojednává o Jay Zeho nevěře. Každá část je specifická a vystihuje jednotlivé fáze, jak Bee nevěru přijala. Poslední fází je však odpuštění, ke kterému očividně došlo i v reálu. Album vyneslo královně popu nejedno ocenění. Všechno zlé je pro něco dobré, jak se říká.

Dokonce to vypadá, že se Jay Z se polepšil a seká latinu. K jejich krásné dcerce Blue Ivy tak Carterovým přibudou další dva potomci Zpráva obrátila svět vzhůru nohama a miliony fanoušků posílají gratulace. Nejvlivnější a nejsledovanější pár šoubyznysu radostnou novinu úspěšně skrýval, i když si nedovedeme představit, jak se takový pupík dá skrýt. O tom, jestli se zpěvačka na nějaký čas stáhne ze scény není zatím ani vidu ani slechu Nicméně vzhledem k tomu, že minulý rok pro ni byl docela fuška si myslíme, že má nárok na to být chvíli v klidu těhotná.

Související články

Další články