Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Nejkrásnější žena Česka skončila na psychiatrii! Proč tam Zuzanu Jandovou odvezli?

Co se přesně Zuzaně stalo?
Zdroj: Instagram
+ Dalších 11 fotografií
Nejkrásnější žena Česka roku 2008 je hospitalizována v psychiatrické léčebně v Bohnicích. Co se Zuzaně Jandové (28) mohlo stát?

Zuzana Jandová je hospitalizovaná na uzavřeném oddělení. Podle webu Blesk.cz, který o Jandové v léčebně informoval jako první, k modelce může jen rodina. To znamená, že lékaři rozhodně nechtějí nic podcenit.

Na uzavřené oddělení se dávají lidé, kteří mohou být nebezpeční okolí. Nebo mohou ublížit vlastnímu tělu.

Pravdou je, že kráska se poslední dobou uzavírala do svého nitra. Často hovořila o mystické cestě a zkoumala duchovní problematiku.

Navíc se v poslední době setkávala s lidmi, kteří dokážou na každé party tancovat až do rána.

Mohla tato kombinace v jejím životě znamenat duševní otřes? Co se Jandové přesně stalo? Hovoří se o tom, že stále se nedokázala vzpamatovat z rozchodu s podnikatelem Robertem Hájkem. Ten prý měl modelku zabezpečit do konce života, ale ze svatby sešlo.

Jandová se začala uzavírat a do toho jí ztroskotaly nějaké mediální projekty. Navíc v minulosti přiznala, že psychické problémy dobře zná.

„Uvědomila jsem si, že jsem si za všechno stejně mohla sama, protože mi chyběla sebeláska a seberespekt, sebeúcta. Teď jsem ve stavu, kdy jsem šťastná přesně tak, jak jsem,“ uvedla nedávno Jandová v rozhovoru pro iDnes.cz. Lidé, kteří mluví o tom, že jsou zcela v pohodě, si ale často lžou do vlastní kapsy.

Pokud máte k Jandové nějaké bližší informace, pište na adresu redakce@extra.cz.

Související články

Další články