Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Nejkrásnější šaty z České Miss: Které dámy zastínily svými róbami i novou královnu krásy?

Dámy svými outfity všechny přítomné uchvátily.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 4 fotografie
Včera v Obecním domě se to na finále České Miss hemžilo samými kráskami. Dost jich zvolilo špatně padnoucí šaty, ale naštěstí jsme tam měli i ženy, které dostály své pověsti vždy dobře oblečených modelek, a mohli jsme se pokochat nádhernými róbami od všech předních návrhářů. Které dámy všem vyrazily dech?

Naštěstí máme ještě plno celebrit, které mají cit pro módu a dokáží se obléct přesně k takové honosné příležitosti, jakou je vyhlášení nové královny krásy. A ty naštěstí převažovaly, i když se mezi přítomnými ženami chtělo někdy brečet, ale o tom jsme vás již informovali ZDE.

Ale modelky se nenechaly zastínit finalistkami, na ten večer se připravovaly dlouhé dny, aby ony byly za ty nejkrásnější, a musíme uznat, že se jim to vážně povedlo. Chlapi slintali, nevěděli kam s očima, jiné ženy na ně závistivě koukaly a nejradši by je probodly pohledem.

Jen se podívejte na naše nejhezčí modelky, které mají opravdový šmrnc, šaty, za které by se nestyděly ani hollywoodské herečky, a byly hvězdami celého večera. Jen tedy bez té korunky, té už se musely dávno vzdát. Ale ani to jim neubralo na půvabu, ba naopak. Posuďte sami v naší fotogalerii.

Související články

Další články