Nejkrásnější gól mistrovství Evropy? Patrik Schick překonal brankáře téměř z poloviny hřiště

Reprezentace na EURU.
Zdroj: Profimedia
EURO 2021

Patrik Schick (25) dal v úvodním utkání české reprezentace na ME ve fotbale neuvěřitelný gól. Poté, co v duelu se Skotskem skóroval hlavičkou už v první půli, trefil se i v té druhé, a to dokonce téměř z poloviny hřiště! Český tým tak i díky fantastickému výkonu Schicka zvítězil 2:0.

Mistrovství Evropy ve fotbale ani pořádně nezačalo a už tu máme dost možná nejhezčí gól celého turnaje. Postaral se o něj český útočník Patrik Schick v duelu se Skotskem.

Hráč německého Bayeru Leverkusen si v 52. minutě všiml, že skotský brankář Marshall vyběhl z brány víc, než by bylo zdrávo, a tak Schick nekompromisně nakopl míč téměř z poloviny hřiště. Gólman se sice snažil doběhnout do brány, bylo už ale pozdě, míč zapadl do sítě a Češi mohli slavit krásný gól.

"Ty kráááááááávo!!!!!!!" napsal na Twitter populární fotbalový komentátor Jaromír Bosák. Dalekonosné střely si okamžitě všimli i v zahraničí. "Ten gól byl Schick," vystřihla poklonu českému útočníkovi legenda anglického fotbalu Gary Lineker.

Jeden z největších talentů české reprezentace tak potvrdil své fotbalové kvality a už nyní je jasné, že Schickův gól obletí celý svět.