Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

NEJKRÁSNĚJŠÍ ČEŠKA ZEMŘELA! V pouhých 26 letech prohrála boj s rakovinou! Ještě nedávno holohlavá fotila kampaň…

Škoda mladého života…
+ Další 3 fotografie
Ta holka měla skvěle našlápnutou kariéru. V modelingu se o ni všichni prali, šla z práce do práce. Ani rakovina děložního čípku ji nezastavila a fotila i s holou lebkou. Bohužel ani životní optimismus a neskutečná síla Julii Pazderka nepomohly, aby životní boj zvládla. Rakovina byla silnější...

Bezesporu nejkrásnější Češka byla v modelingu za hvězdu. Dokonce i v době, kdy musela projít hrůzostrašnou chemoterapií a vypadaly jí všechny vlasy. Jenže Julie byla bojovnice, takže se nevzdala a dodávala všem kuráž, že rakovina prostě navrch nemá.

Bohužel i přes obrovský boj tuhle bitvu prohrála a 2. září vydechla naposledy. Je smutné, že i přes všechny síly, co do léčby dávala a pomáhala přitom i ostatním, nakonec tahle zákeřná nemoc byla silnější.

Nebyl snad nikdo, kdo by Julii neobdivoval a nesmeknul před ní klobouk, jak celou situaci zvládala. Všem nemocným dodávala tolik potřebný optimismus a nechávala se fotit bez paruky, aby ukázala, že i lidi s nemocí můžou být krásní.

Poslední rozloučení s touto kráskou bude v pátek 9. září a už teď je jasné, že to budou stovky lidí, co nádherné modelce budou chtít dát poslední sbohem. Je nespravedlivé, jak mladý a krásný člověk uvnitř i zvenčí musel opustit tento svět. Podívejte se, jak to Julii i přes rakovinu slušelo a bojovala do poslední chvíle.

Mohlo by vás zajímat

Další články