Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Nejhorší noční můra Angeliny Jolie: Co se stalo s její dcerou?

Odjede Zahara za svou biologickou matkou do Afriky?
Zdroj: reprofoto: DailyMail
+ Dalších 10 fotografií
Angelina Jolie má tolik dětí, že by si mohla otevřít školku. Dohromady jich má 6, z toho 3 adoptovala. Jako prvního měla Maddoxe z Kambodže. Toho měla ještě v době, kdy byla singl. Druhé dítě adoptovala v roce 2005 v Etiopii. Holčička se jmenuje Zahara a byla adoptována ze sirotčince, kde byly děti odložené jejich HIV pozitivními rodiči. Ale je Zahara opravdu nechtěné dítě?

Server Daily Mail totiž kontaktoval Zahařinu biologickou matku. Ta se jmenuje Mentewab Dawit Lebiso a žije na etiopském chudém venkově. Jednoho dne její matka odešla do práce a Mentewab zůstala doma sama. Večer se někdo vloupal do jejich příbytku a ženu znásilnil. Za devět měsíců se narodila Zahara.

Připadá vám to jako drsný příběh? Bude to horší. Mentewab nemohla své rostoucí břicho zakrývat dlouho. Když se její rodina dozvěděla, co se stalo, tak znásilněnou dívku vyhnali z domu. Po porodu neměla Mentewab žádné peníze ani pořádný přístřešek. A tak dítě dala do sirotčince, kde si ho v roce 2005 adoptovala Angelina.

Až nyní dostala biologická matka možnost skrze média promluvit. „Slavím s ní v duchu každé narozeniny, i když jsem ji neslyšela nikdy mluvit. Vím, že má teď Zahara mnohem lepší život. Mluví jiným jazykem a je zvyklá na jinou kulturu. Jenom chci, aby věděla, že někde na světě je žena, která ji miluje stejně jako Angelina,“ říká Mentewab smutně s tím, že dceru by aspoň jednou chtěla vidět.

„Nechci ji do péče. Jenom bych s ní chtěla udržovat kontakt,“ řekla Daily Mailu. „Myslím na ni každý den a představuji si, jak vypadá v obličeji.“

I když si Zahara žije jako v bavlnce, tak Mentewab je na tom špatně. Bydlí v malém domku o jedné místnosti, bez tekoucí vody a záchodu. Další děti nebo manžela nemá. Není divu, po strašné zkušenosti, kterou má z minulosti.

Co když si slova své matky nyní Zahara přečte a rozhodne se odjet za svou matkou do Etiopie? Angelina by tak mohla přijít o svou dceru!

Související články

Další články