Někteří jedinci, když už tedy jsou, by měli mít doživotní zákaz se jakkoliv veřejně vyjadřovat, vlastně se vůbec vyjadřovat a do společnosti se začlenit až po profesionálně provedené lobotomii, protože tomu, co uvidíte, nepomůže ani čtrnáctidenní přednáška od socioložky Jiřiny Šiklové.

Na facebookovém profilu Lukáše Vychopně, člověka, kterého prostě musíte mít v přátelích nebo ho sledovat, abyste se dozvěděli zajímavé věci ze všech možných obzorů, a taky člověka s největším penisem v AZ kvízu, se objevila diskuze, u níž máte pocit, že nastane brzy konec světa a že v některých případech by mělo být úmyslné zabití odpustitelné.

Je to sice diskuze už z léta tohoto roku, a kdyby se jenom jednalo o tom, že se prostě dva lidi dali dohromady, znělo by to jak z pera Rosamundy Pilcher. Když si ji ale přečtete, pochopíte, že takhle se na sociální síti vyjadřují dva lidé. Lolitka z Hrádku nad Nisou Pavla se dala dohromady s někým, kdo si říká Edys, což se některým jejím kamarádkám nelíbilo, Bravíčko hadr.

Na to, jak se v diskuzi vyjadřují hlavní aktéři, už raději nebudeme reagovat a utíkáme se modlit, aby bylo možné podobné jedince vystřelovat na Mars bez zpáteční letenky.