Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

NEJHORŠÍ DEN roku přijde 21. prosince! Tohle planeta nezažila už 350 let, raději nevycházejte z domu

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 5 fotografií
Čtvrteční den bude vůbec tím nejhorším. Experti tvrdí, že tak příšerné podmínky lidé nezažili už 350 let. Slunce se totiž dostane do stejné linie se Saturnem a pro planetu Zemi to může mít hrozivé následky.

Od roku 1664 lidstvo takový den nezažilo. Slunce a Saturn budou v jedné řadě. Jejich vzájemná poloha podle astrologů bude mít hodně negativní dopady na naši planetu. Čtvrtek 21. prosince, zimní slunovrat, si proto zapište do kalendářů, mohou se totiž dít hodně divné věci.

Jestli jste začátkem prosince stěží přežili superměsíc, tak se připravte na ještě větší peklo. Začne totiž období znamení Kozoroha, během kterého Slunce už tak vypouští neblahé síly. Jenže letos bude navíc v jedné řadě se Saturnem, což tuto negativní energii nesmírně zesílí, uvádí portál Daily Mail.

Po dlouhých 350 letech tak nastane na Zemi den, který může mít rozhodující vliv na zbytek života mnoha lidí. Rozhodně si dejte pozor na důležitá rozhodnutí, jejichž rozseknutí raději odložte na později. Stejně tak se vyhněte zásadním krokům a věcem, na něž nejste zvyklí. Když ne celý život, tak minimálně rok 2018 by vaše chování ve čtvrtek mohlo zásadní měrou ovlivnit. Špatně ovlivnit!

„Starejte se především o sebe, nevybočujte ze zažitých rituálů a všechno by mělo být v pořádku. Sice se budete cítit mizerně, ale při velké snaze můžete den úspěšně překonat,“ radí zkušený astrolog Neil Spencer.

Nejlepším řešením bude nejspíš dívat se doma na pohádky. Ale pokud nebudete moct zůstat doma u televize, rozhodně buďte maximálně obezřetní.

Související články

Další články